Черкаські музиканти підкорюють велику сцену

Співачка з Черкас Юлія Ярошенко свого часу стала частиною вокального шоу “Голос країни”, а по завершенню проекту очолила гурт “July 8”. У січні гурт брав участь у відборі престижного міжнародного конкурсу “Євробачення-2017” зі своєю композицією “Little Prince”. А вже 6 березня музиканти презентували свій перший професійний кліп на цю пісню. Про свої досягнення вони розповіли сайту vikka.ua.

“До моменту створення нашого спільного колективу ми з моїм уже чоловіком Олександром існували, як дві незалежні музичні одиниці. Він засновник, гітарист, вокаліст, автор пісень в гурті “8 этаж”, а я окремо – вокалістка Юлія Ярошенко. Але згодом мені пощастило взяти участь у всеукраїнському проекті “Голос країни”. Я потрапила в команду до Олега Скрипки, і за той короткий період перебування в супермузичному і мегапрофесійному натовпі вокалістів я зрозуміла, що особливі там всі, і для того, щоб виділятися, потрібно, крім вокальних даних, мати власний репертуар. Це було вже не просто бажання щось писати, творити. Це стало потребою і необхідністю. Тим більше, Олег Скрипка дуже заохочував нашу творчість, і сам до цих пір слухає наші пісні, дає свою оцінку, цінні поради. Пісні почали з’являтися, а власного складу музикантів у мене не було. Зате був мій Саша і його команда. Вони за моєю пропозицією із задоволенням грають мої пісні, і разом зі мною є командою з назвою “July 8”, – розповідає Юлія Ярошенко.

Пісня, на яку музиканти відзняли кліп, була написана близько двох років тому. Щоб її записати, а тим більше зняти кліп, знадобилися неабиякі зусилля.

“Не можу згадати, який саме імпульс підштовхнув мене до написання пісні, але точно пам’ятаю, що першою з’явилася мелодія. А сама казка Екзюпері “Маленький принц” – моя улюблена. Це як своєрідна біблія, в першу чергу навіть для дорослих, бо основний меседж закликає прислухатися до дітей і бачити хоч трохи цей світ дитячими очима, думати серцем і душею. Звичайно, не буду відкидати можливість того, що саме події в Україні стали одним із цих імпульсів, і мушу сказати, що завжди тяжко переживаю якісь повідомлення або новини, де показують знедолених тварин та дітей. Захотілося все об’єднати та ще раз нагадати людям, що є дуже важливі речі, важливіші, ніж гроші. Що у них (людей) завжди є вибір, що ми цей вибір робимо кожного дня і за нього доведеться відповідати перед нашими дітьми”, – пояснює співачка.

blank

Режисером відеороботи стала черкаська ведуча Ірина Тітовська. Для неї зйомка музичного кліпу стала прем’єрною.

“Юлю знаю давно. У неї багато пісень і на одну із них вона запропонувала зняти кліп. Спочатку ми обрали композицію про кохання, але зрештою свій вибір зупинили на пісні на соціально гостру тематику. Вона досить конкурсна і ми навіть подали заявку на участь у “Євробаченні”, але пізно зареєструвалися, і монтаж кліпу не був завершений до того моменту. Тому ми трішки шкодуємо, але тим не менш задоволені, що все вийшло”, – зазначає режисерка кліпу.

Відеороботу знімали протягом чотирьох днів. Її героями стали відомі актори черкаського театру.

“Знімали в Будинку культури імені Кулика, у студії та у полі. Найбільш екстремальними виявилися зйомки на вулиці. Тоді був десятиградусний мороз, а дівчата (Юля та її дублерка) були у самих сукенках. Щоб відзняти потрібні кадри, ми провели на морозі кілька годин”, – розповідає Ірина Тітовська.

Режисер і гурт виявилися на одній музичній хвилі, тож свою співпрацю вони планують продовжувати і надалі.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *