Черкаські націоналісти розробляють програму національно-патріотичного виховання в місті

8 листопада депутат міської ради від ВО «Свобода» Максим Шило взяв участь у розробці програми національно-патріотичного виховання в місті Черкаси. Зокрема, робоча група взяла за основу проект рішення, який було написано націоналістом.

Інформує “Прочерк”.

Згідно проекту програми НПВ на 2017-2020 рр., для громади Черкас буде придбано навчальні макети та стенди для військової підготовки молоді міста, передбачено фінансування для проведення заходів національно-патріотичного характеру і, найголовніше, спорудження повноцінної смуги перешкод для фізичного гарту юнаків та дівчат.

«У часи збройної агресії проти нашої держави ми повинні мати максимально вишколену молодь для відбиття потенційної агресії ворогів України. Таким чином, вважаючи себе націоналістом та маючи депутатський статус, намагатимуся максимально сприяти цьому процесу. Зокрема, ми планово вестимо вишкіл молоді по таким напрямкам: спортивно-вишкільний, культурно-масовий та історико-пропагандистський. Дана програма – це не лише виконання стратегії, а запорука процвітаючого майбутнього української нації» – зазначив Максим Шило.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *