Черкаські ОСББ отримали з бюджету майже 7 мільйонів

Рекордна для Черкас кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків утворились в місті торік. Впродовж 2016 року мешканці 140 черкаських багатоповерхівок висловили бажання самостійно господарювати, об’єднавшись в ОСББ. Кількість ОСББ у місті незабаром сягне трьохсот, інформують у мерії.

Інформує “Діловий регіон”.

За словами начальника відділу сприяння ОСББ департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Оксани Прітченко, відповідна динаміка продовжується й надалі. Такій тенденції є пояснення, оскільки чинним законодавством України чітко визначено форми управління багатоквартирним будинком, однією з яких є об’єднання співвласників.

Міська рада Черкас надає ОСББ матеріальну підтримку на умовах співфінансування. Загалом, за час дії програми підтримки ОСББ з бюджету міста на капітальні ремонти будинків ОСББ спрямовано понад 15 мільйонів гривень.

Фахівець також розповіла, що торік загалом з міської казни на умовах співфінансування надано 6513,4 тис. грн. на потреби ОСББ.

З урахуванням коштів об’єднань та коштів співфінансування, у 2016 році було виконано робіт з капітального ремонту будинків ОСББ на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Кошти співфінансування залучили 53 об’єднання, це дало їм можливість відремонтувати 44 ліфти, встановити 14 міні-ІТП, здійснити утеплення фасадів будинків загальною площею близько 14,5 тисяч квадратних метрів та відремонтувати 4,5 тисяч квадратних метрів покрівлі. Крім цього, замінено на енергозберігаючі 114 вікон та 57 дверей у місцях загального користування, 4 ОСББ провели капітальний ремонт мереж електропостачання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *