Черкаські патрульні допомогли дівчині, яка випадково потрапила до Черкас замість Переяслава

Вихідними доля зіграла жарт із 17-річною панянкою, яка помилково сіла не на той автобус в Києві після того, як провела на потяг свого коханого. Дівчина сплутала автобуси і приїхала до Черкас замість Переяслав-Хмельницького, інформує прес-служба патрульної поліції Черкаської області.

Дівчина зрозуміла, що допустила помилку, коли уночі вийшла на зупинці чужого міста.

Здалося, що шлях був довшим ніж зазвичай, далі розповідає:

“Я сіла до автобуса, що на станції “Чернігівській”, звідки рейс прямує через Переяслав-Хмельницький, куди мені й треба. Та вийшла я на автостанції незнайомого міста. Майже без грошей. Майже з розрядженим мобільним. Розгублена. До кого звернутися по допомогу, не знала. Тоді вирішила просити патрульних Черкас, бо знаю, що поліцейські багатьом допомагають у різних ситуаціях.

Через кілька хвилин за моїм викликом прибув екіпаж і ми поїхали до Управління. Працівники чергової частини напоїли гарячим чаєм, зарядили мій мобільний телефон відтак, я змогла повідомити рідним де знаходжусь.

Не знаю яким чином, але поліцейські знайшли водія, який направлявся якраз до Переяслав-Хмельницького і вже о 3-й ночі я поїхала додому.

Здавалося, хто зверне на тебе увагу, коли ти чужа в нічному місті, добре, що є патрульні, які зовсім не байдужі до твоїх проблем.

Тепер я вдома, завдяки людям у формі. Відтак моє ставлення – це вдячність!”.

Фото korrespondent.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *