Черкаські пауерліфтери повернулися з нагородами чемпіонату України

Чемпіонат України UPC 2017, що проходив з 7 по 9 квітня в місті Київ, ставнаймасовішим чемпіонатом в історії федерації UPC. У ньому брали участь понад 300 найсильніших атлетів з усієї України та сусідньої Білорусі, з них 6 учасників представляли регіональне Черкаське  представництво UPC. Серед найсильніших  пауерліфтерів України є і черкащани.

Про це повідомляє «Черкаський спорт».

 Результати виступів пауерліфтерів з Черкаської області.

Доброконний Євгеній – серед дорослих у ваговій категорії до 110 кг у жимі штанги лежачи показав результат 190 кг. Атлету не вистачило всього 2.5 кг, щоб отримати звання Майстра спорту України в жимі серед ПРО.

Шляма Андрій, представник міста Канева – серед мастерс (М-1) у ваговій категорії до 125 кг змагався у двох номінаціях. В напруженій боротьбі зайняв друге місце в жимі штанги лежачи з результатом в 207.5 кг, при цьому виконавши норматив Майстра Спорту України в жимі серед ПРО. У виснажливому екстремальному жимі вижавши штангу вагою 100 кг 29 разів посів друге місце.

Стронська Тетяна – серед Open у ваговій категорії до 60 кг з результатом у тязі 122.5кг стала на крок ближче до звання Майстра Спорту в тязі серед аматорів.

Раковський Віталій – серед юніорів у ваговій категорії до 82.5 кг з результатом в тязі 220кг виконав норматив Майстра Спорту України в тязі серед аматорів.

Горай Андрій – серед Open у ваговій категорії до 110 кг зміг витягнути штангу вагою 260кг підтвердивши звання Майстра Спорту України серед аматорів.

Байда Олександр, капітан команди, регіональний представник федерації UPC в м.Черкаси – серед Open в категорії до 110 кг, подолавши в тязі вагу 300 кг в ПРО дивізіоні (екіпа) виборов золоту нагороду.

Фото http://http//cherkassy-sport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *