Черкаські перевізники публічно принесли вибачення пільговикам

Від імені черкаських перевізників публічне вибачення за погрози припинити з 14 липня перевезення пільговиків у Черкасах принесла генеральний директор ПАТ «Черкаське АТП 17127» Олена Куниця, інформує Прочерк.

Вибачення вона принесла під час сьогоднішньої наради з питань пільгових перевезень на Черкащині, яка відбулася в облдержадміністрації за участю голови ОДА Юрія Ткаченка.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що вчора перевізники погодилися обслуговувати пільговиків і після 14 липня.

Вибачення стало відповіддю на виступи ветеранів війни на сході України, які висловили обурення тим, що їхні права, затверджені законодавством, порушуються, а у спорі між перевізниками і міською владою Черкас відбувається маніпуляція інтересами пільговиків.

Разом із тим, відповідальність за «хаос у місті Черкаси» Олена Куниця поклала на міського голову Анатолія Бондаренка, секретаря міськради Ярослава Нищика та їхні політичні сили – ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода».

– У Черкасах розпочалася передвиборча компанія. Ми це бачимо по ставленню нашого міського голови і секретаря міськради. Дві політичні сили зробили хаос у місті Черкасах, – наголосила Олена Куниця. – Замість того, щоб вирішити питання, яке дуже нагальне (компенсація перевізникам за проїзд пільговиків, – ред.), вони намагаються зіштовхнути лобами учасників бойових дій і перевізників.

Олена Іванівна наголосила, що розвішані раніше в маршрутках оголошення про припинення перевезення пільговиків були покликані привернути увагу міської влади до проблем перевізників.

– Адже мер тікає, в нього купа справ, йому не до міста. Не до проблем, які можуть призвести до «вибуху» в місті Черкасах. Члени виконкому також уникають прийняття необхідних рішень. Я розумію, що їм потрібно заробити політичні дивіденди. А до чого тут ми, наші колективи? Пільговики? – дивується пані Куниця.

Вона звернула увагу на те, що для перевезення в Черкасах усіх незрячих осіб з інвалідністю необхідно 20 тис. грн на місяць. Натомість лише директор департаменту в міськраді отримує 40 тис. грн зарплати.

– Таким чином, один директор департаменту на свою зарплату може два місяці возити в автобусах усіх пільговиків, – наголосила керівник підприємства. – Це нормально? Пільговики, учасники АТО знервовані, ми не знаємо, як далі виживати, а в них – усе нормально! Навіть на цю нараду не прийшов ані міський голова, ані його заступники. Їх, вочевидь, усе влаштовує…

Олена Куниця зазначила, що в неї «неоднозначне ставлення» до попереднього мера Сергія Одарича, але при ньому ніколи ситуацію не доводили до такого рівня, як зараз.

– Я хочу запевнити і хлопців, які нас захищають, і інших пільговиків, що так, ми будемо здійснювати перевезення і 14 липня, і пізніше. Хочете публічного вибачення за цю ситуацію – будь ласка, приміть наше публічне вибачення, – під оплески присутніх сказала Олена Куниця. – Я хочу, щоб ця ситуація вирішилася, я хочу, щоб нас почули… Ще раз приношу вибачення від усіх перевізників нашого міста.

Голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко подякував Олені Іванівні за її виступ і висловив сподівання, що цей виступ знизить напругу в суспільній думці Черкащини.

Фото Zmi.ck.uа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *