Черкаські підприємства сплатили 70 млн грн податку на прибуток

Платники податку на прибуток, які перебувають на обліку в Державній податковій інспекції у м. Черкасах, упродовж одинадцяти місяців цього року сплатили до Зведеного бюджету 70,7 млн. грн., у тому числі до Державного бюджету – 56,6 млн. гривень.

Про це інформує “Про Все”.

Як поінформував начальник ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк, за даними податкової звітності з податку на прибуток за 9 місяців цього року 211 підприємств задекларували 10,6 млрд. грн. доходу. Порівняно  із  показниками  ІІ  кварталу п.р., 84 суб’єкти господарювання у ІІІ кварталі п.р. збільшили нарахування податку на 5,5 млн. грн., а 17 підприємств зменшили збитки на 57,6 млн. грн.

Нагадаємо, квартальні декларації з податку на прибуток подаються підприємствами, які за минулий рік отримали доходи понад 20 млн. гривень. За підсумками 9-ти місяців 2016 року такі платники податку повинні нарахувати авансовий внесок з податку на прибуток у розмірі 2/9 задекларованого за цей період податку. Платники податку на прибуток підприємств сплачують авансовий внесок до 31 грудня 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов’язань. У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених Податковим кодексом України, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах визначених статтею 123 Кодексу.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *