Черкаські підприємці зможуть брати участь у польських держзакупівлях

Польща відкрила для бізнесу Черкащини можливість брати участь у своїх державних закупівлях. Навчати та консультувати з цього питання наших підприємців готові польські партнери. Таку пропозицію озвучили представники польського управління державних закупівель під час V Міжнародного форуму «Польський бізнес день», розповідає заступник очільника області Ярослав Березань.

Про це повідомляє Черкаська ОДА.

За його словами, відкриття таких можливостей для бізнесовців Черкащини стало можливим завдяки налагодженій співпраці з Польщею. Йдеться, передовсім, про втілення проекту з підтримки та розвитку підприємництва на теренах семи областей України, з-поміж яких і Черкащина.

“Якщо раніше Україну бачили тільки як сировинний придаток, то зараз Польща відкриває доступ до своїх ресурсів, – зауважує заступник очільника області. – Підприємцям нашої області запропонували брати участь у тендерах на польських державних закупівлях. Наведу прості цифри: лише у 2015 році обсяг закупівель у Польщі сягнув 20 млрд євро. Зрозуміло, що участь в тендерах з польських держзакупівель відкриває значні можливості для бізнесу Черкащини. Відзначу, необхідні контакти можна отримати в облдержадміністрації, а також у Відділі Сприяння Торгівлі та Інвестицій Посольства Республіка Польща в Києві”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *