Черкаські поліцейські зустрілись із школярами

Працівники ювенальної превенції Черкаського відділу поліції провели з учнями 3-их та 10-их класів Черкаської гімназія № 9 відкриті уроки, розповіли про безпеку дитини у небезпечних та надзвичайних ситуаціях,  про згубний вплив алкоголю та наркотиків на організм людини.

Про це повідомляє “Прочерк”.

З учнями третіх класів урок проходив в ігровій формі. Дітям правоохоронці розповіли що таке поліція, для чого вона існує, та як себе поводити в екстремальних ситуаціях.  Нагадали школярам про правила безпечної поведінки на дорозі, порядок дій під час виявлення підозрілих предметів: залишених без нагляду сумок, коробок та інших підозрілих предметів. Надали номера телефонів екстрених служб, на які необхідно телефонувати в разі виникнення екстреної ситуації.

Поліцейські завітали до учнів 10-тих класів, з метою не просто нагадати про покарання, яке настає за обіг наркотиків, а роз’яснити молоді про шкоду та небезпеку, яку несуть наркотики для людини та суспільства. Також учням розповіли про згубну дію на організм тютюнового куріння, вживання алкогольних напоїв та як треба поводитись на вулиці та в побуті.

blank

Наприкінці зустрічі правоохоронцям подякували за цікаву та змістовну розповідь, в свою чергу поліцейські сподіваються,  що  їх зустріч з дітьми не мине безслідно.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *