Черкаські поліціянти вибороли право здійснити мрії містян

У  День Незалежності черкаський бізнес, чиновники та поліція показували витримку і злагодженість роботи у команді.

Учора у Долині троянд відбулося святкування події у новому форматі для Черкас. За підтримки міськради пройшов фестиваль SummerChallenge, який складався з 5 подій: смачної погулянки «ПІКНІК НА УЗБІЧЧІ», дитячої лабораторії розваг «РОЗУМАРІУМ», простору розвитку «NOVA», інтерактивної презентації учасників конкурсу громадських проектів «ЧЕРКАСИ. Я ЦЕ РОБЛЮ», тімбілдінгу за участі команд бізнесу та влади «SUMMER CHALLENGE».

Метою заходу, за словами організатора Ольги Касьянової, було створити місточок між бізнесом та громадськістю Тому 15 команд, серед яких команди «Сільпо», «Київстару»,Черкаської міської ради, телерадіокомпанії «ВІККА», “Ощадбанку”, поліції, будівельного гіпермаркету «Епіцентр», федерації альпінізму та скелелазаннязмагалися у 25-ти локаціях. Протягом п’яти годин учасники показували злагодженість роботи у команді, демонстрували гострий розум та фізичну витримку.

blank
blankblank

Засновниця соціального проекту «Видавнича Кухня» Людмила Фіть розповіла, чому має перемогти саме її соціальний проект.

«Ми протягом року будемо брати участь в усьому, щоб себе презентувати. Через рік ми хочемо зробити для Черкас  масштабний літературний фестиваль. Куди хочемо запросити більше 30 видавців, відомих письменників. Хочемо для Черкас зробити величезну подію. Зараз ми з книжками, ми спілкуємось та розказуємо про письменників,  літературних героїв, про все, що пов’язано з книжками. Це не  нудно, Ви досягаєте успіху, коли читаєте. Очікуємо контактів, спілкування з людьми», – каже Людмила.

Пані Людмила переконана, що в Черкасах дуже багато людей, які змінюються і щось змінюють. За її словами подібні фестивалі дуже корисні, адже допомагають побачити, що ти не один змінюєш світ навколо себе,а маєш купу однодумців. « Коли розумієш, що ти один такий, то наче ти темної ночі працюєш. Коли бачиш  навколо себе таких людей, ти почуваєш себе впевненіше, ти працюєш.  У Черкасах таких людей дуже багато», – зізнається Людмила Фіть.

Слід відзначити, що у заході взяли участь 100 волонтерів. Замість того, аби відпочивати та насолоджуватись святом у ролі глядача, вони увесь день працювали на різних локаціях.

«Вирішив стати волонтером проекту «Тактильні книжки», бо  я не байдужа людина.  Участь у цьому проекті, по-перше, –  розвиток, спілкування з людьми, а, по-друге,  – хочу допомогти діткам, адже подібного проекту в Черкасах ще не було, – розповідає Олег, волонтер, що працював на локації  громадських проектів «ЧЕРКАСИ. Я ЦЕ РОБЛЮ».

«Найголовніше у заході – це масовість та непримусовістьчеркасців, які прийшли.  Я вважаю, що користь від цього свята полягає у тому, що люди гуртуються, об’єднуються  і хочуть, щоб наша країна розвивалась», – прокоментував фестиваль міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
blankblank

blank
blank
blankblank

Містяни від подібного дійства в захваті. Радіють, що в Черкасах є активна громада, яка взяла на себе проведення заходу у незвичному форматі.

«Оля Касьянова з командою – молодці. Шкода, що погода трішки підвела. Дуже яскраві локації, круто придумали про 25 проектів, які для когось є сенсом життя. Я вже не того віку, як бігають хлопці, тому заздрю їм трішки. Думаю, що наступного року команд має бути більше», – ділиться враженнями від заходу черкасець Олександр Богатирьов.

Переможцем фестивалю тімбілдінгу «SummerChallenge 2016» стала команда патрульних, які визначили кращий соціальний проект, що спрямований на виготовлення книг для незрячих та слабозорих дітей. Переможці поділилися коштами із «Школою раннього особистісного розвитку». Також по 15 тисяч гривень отримали соціальні проекти «Шлях до нової себе» і «Обираю нове життя».

Анна Ішечкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *