Черкаські політики розповіли, якими видами спорту займаються

“ВиЧЕрпно” запитали у черкаських політиків, як їм вдається тримати себе у формі, якими видам спорту вони надають перевагу і чи не заважає тяжка чиновницька праця заняттям спорту.

Голова обласної ради Олександр Вельбівець вважає, що справжній чоловік повинен завжди бути у добрій фізичній формі. Каже, що фізкультурою активно і системно займається ще з дитинства і вже не уявляє свій ранок без зарядки, пробіжки та занять на перекладині. В інституті він два роки займався боксом. Однак найбільше завжди захоплювався футболом. Тренується і зараз, практично кожного тижня (якщо робочий графік дозволяє) в Лисянці зі своїми колегами по команді.

velbivec

Народний депутат Олег Петренко через брак часу спортом займається вдома: віджимання від підлоги, штанга, гантельки. Штанга – в Черкасах, гантелі – в Києві. При цьому робить це все незалежно від пори року.

petrenko

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА вважає, що без спорту — ніяк. Каже, що змалку «перепробував» різні види спорту. А от у студентські роки серйозно захопився боксом. Пізніше, коли вже працював в «Ощадбанку», тричі на тиждень із колегами вправлялися у волейболі, грав досить непогано. Зараз щоранку в нього – пробіжка, незалежно від пори року й погоди, потім комплекс вправ. Усе це із синами, яким він теж прищеплює любов до спорту.

Tkachenko

Заступник міського голови і за сумісництвом депутат обласної ради Роман Буданцев розповідає, що раніше займався спортом щодня, проте коли приступив до виконання обов’язків заступника мера, часу на спортивні навантаження стало катастрофічно не вистачати. Коли має вільну хвилину, чиновник або виконує вправи на турніках на одному з черкаських пляжів, або бігає вздовж міської набережної.

budancev

Фото ВиЧЕрпно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *