Черкаські правоохоронці провели профілактичні бесіди із неблагополучними сім’ями

Нещодавно поліцейські Черкаського відділу працівники служби у справах дітей та соціальної служби на території міста Черкаси провели спільний плановий рейд під назвою «Родина», інформує прес-служба ГУ НП у Черкаській області

Головною метою заходу була перевірка проживання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, неблагополучні сім’ї, а також проведення профілактичної роботи з батьками.

Правоохоронці відвідали 15 сімей. З батьками обговорили теми збереження сімейних цінностей, покращення житлово-побутових умов та належного догляду за дітьми. Всі попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Постійні рейдові заходи дають позитивні результати – зазначають у поліції. Батьки, знаючи про те, що перебувають під наглядом правоохоронців та соціальних служб, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах. В свою чергу правоохоронці готові допомагати сім’ям, які опинились у складних життєвих обставинах, та надавати кваліфіковану допомогу у межах своєї компетенції.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *