Черкаські представники туризму зібралися на Першому турфомі Чигиринщини

8 червня під відкритим небом Чигиринщини представники туристичних груп обмінювалися своїм досвідом та планували подальшу роботу, пише видання “Вмісті“.

Мета форуму — обговорення ефективної взаємодії всіх учасників регіонального туристичного ринку та створення Туристичної Асоціації Черкащини, з метою системного розвитку та активного маркетингового просування туристичного потенціалу області.

Саме про таку важливу ціль заходу  наголосив  під час свого виступу голова Черкаської обласної адміністрації Юрій Ткаченко:

«Черкащина багата на чудові місця, які варті того, щоб їх побачили інші. Багато з них не дуже відомі широкому загалу, тому наше завдання відкрити їх для інших і показати. З цією метою ми і організували цей форум, який, сподіваюся, стане важливим кроком для розвитку туризму в регіоні».

Також тут, на Богдановій землі,  відбулося погашення поштової марки «Черкащина туристична», що стало ще одним кроком до просування туризму у Черкаській області.

«Черкащина не уступає іншим містам за кількістю визначних місць, — таку думку висловлювали учасники форуму, додаючи. —   Треба розвиватися, збільшуючи кількість фестивалів і заходів. А для цього потрібно не просто озвучувати ідеї, а об’єднуватися і діяти».

Кожен із представників туристичної сфери пропонував нові ідеї  та розповідав про уже проведені заходи. Зокрема, тут хвалилися дійствами, присвяченими українському борщу, та розповідали, що був проведений фестиваль, на якому виготовили власний рецепт черкаської кави.

Та не лише про заходи йшла мова. На форумі обговорили і найкращі туристичні куточки Черкащини та висловили думки щодо покращення їхньої туристичної зони.

Учасники форуму зазначали також про важливість туристичної галузі для людей та про те, що туризм — це візитна картка нашої країни. Такі слова сьогодні підтвердили групи туристів, котрі відвідували екскурсію на славетній чигиринській землі.

Тож маємо надію, що туризму на Черкащині стане все більше, і кожен для себе буде відкривати все нові і нові куточки нашого прекрасного краю.

Фото ВМІСТІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *