Черкаські прикордонники допомогли дітям в сиротинцях та інтернатах Сходу України

З нагоди наближення Дня Святого Миколая прикордонники Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота вирішили допомогти дітям, що зростають в сиротинцях та інтернатах Сходу України, інформує “Про все”.

За ініціативи керівництва Центру проведено збір матеріальної допомоги для Краматорського будинку дитини «Антошка», спеціалізованої школи – інтернат «Часів Яр» та Лисичанського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, які розташовані на сході країни, інформує прес-служба Головного центру підготовки ДПСУ ім. генералада Момота.

Загалом прикордонниками було зібрано майже 50 ящиків з подарунками серед яких є солодощі, фрукти, різні іграшки, канцелярське приладдя та засоби гігієни. Майже 400 кілограмів благодійної допомоги вже відправлено до цих закладів.

Хто хоч раз бачив обличчя дітей із дитячого будинку при врученні їм подарунків, ніколи не будуть байдужими до таких акцій. Звісно, що подарунками не замінити найголовнішого – маму та тата, але ми можемо спробувати дати їм надію, що потрібно вірити в доброту людей і краще майбутнє.

Вся матеріальна допомога та подарунки будуть вручені діткам особисто у день Святого Миколая 19 грудня. Прикордонники Головного центру підготовки особового складу переконані, що спільними, зусиллями підтримуючи сьогодні талановитих дітей, вони роблять вагомий внесок у розвиток нашої країни та нашого майбутнього.

Фото Про все

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *