Черкаські рокери презентували новий кліп

Черкащани Roller Genoa розжилися дебютним кліпом. Режисером відеороботи на пісню гараж-рокерів «Little Liar» стала Антоніна Белеверя.

Про це інформує “Music in ua”.

Богдан Курч, лідер Roller Genoa: “Це повністю заслуга Тоні. Вона протягом досить тривалого часу обговорювала зі мною можливість зйомки першого кліпу для гурту. Тому як тільки з’явилась нагода – ми приступили до роботи”.

За словами музиканта, він “ще і гадки не мав що, де і як знімати, а в неї в голові вже вибудовувався сюжет невеличкого кіно”.

“Чесно кажучи, я доволі упереджено ставлюся до музичних “кліпів-сюжетників”. Особливо, коли їх знімають молоді гурти, які ще не зовсім навчились поводити себе перед камерою. Але Тоня в буквальному сенсі змусила нас виглядати достойно”, – розповів в коментарі MusicInUA Богдан.

Зйомки кліпу “Little Liar” тривали п’ять днів, впродовж яких учасники Roller Genoa “зайвий раз переконалися, як добре бути провінційним гуртом”.

“Тебе багато хто знає, люди із радістю допомагають. Тому різні технічні питання вирішувались дуже швидко. Гадаю, не треба пояснювати, наскільки це важливо для молодого гурту зі скромним бюджетом та величезним его”, – посміхається фронтмен Roller Genoa.

Богдан також зізнався, що повністю усвідомлював ймовірність появи такого кліпу, який «не дуже вписується у загальноприйняті рамки “дебютного музичного відео”».

“Але захотілось зробити щось красиве. Щось таке, що можна було б назвати мистецтвом. І результатом повністю задоволений, а отриманий досвід – взагалі безцінний”, – зазначив Богдан.

Відеокліп на пісню «Little Liar»:

Нагадаємо, екранізований трек став частиною двопісенного синглу – першого студійного релізу Roller Genoa за останні три роки.

Щодо творчої активності черкащан, то нині колектив працює над записом нових пісень. У найближчих планах музикантів випуск ЕР та невеликий тур містами України.

Фото http://musicinua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *