Черкаські рятувальники застерігали містян про зимові небезпекі (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 11 січня, співробітники УДСНС у Черкаській області провели профілактичний рейд Центральним ринком, повідомляють у прес-службі установи. Рятувальники так намагалися попередити виникнення надзвичайних ситуацій взимку, зокрема під час риболовлі, відпочинку людей  поблизу водойм вкритих кригою.

Під час спілкування співробітники ДСНС акцентували увагу на тому, які небезпеки приховує приємний відпочинок на непевній кризі, особливо якщо нікого немає поруч. Рятувальники застерегли гостей та жителів міста від виходу на кригу у період відлиги, оскільки лід в цей період втрачає свою міцність кожної години і там де вранці можна було впевнено пройти ввечері вже можна провалитися.1

Вони нагадали містянам не тільки правила безпечної поведінки на зимових водоймах, а  й розповіли, як правильно  надавати допомогу людині, що провалилася під лід, щоб самому не опинитися в крижаній воді.

Під час рейду фахівці ДСНС вручали листівки з правилами безпеки під час зимового відпочинку.3

Нагадаємо, за даними УДСНС, одним із найбільш ефективних заходів залишаються рейди місцями з масовим перебуванням людей.

Також за інформацією Українського Гідрометцентру, теплий атмосферний фронт із заходу несе на Черкащину вологі повітряні маси. Очікуються мокрий сніг з дощем, який підмерзатиме на холодних поверхнях з утворенням ожеледі.

Фото УДСНС, officevp.sfs.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *