Черкаські рятувальники перевірили пляжі

У переддень свята Івана Купала співробітники Управління ДСНС у Черкаській області здійснили профілактичні рейди місцями масового відпочинку громадян біля води.

Про це іфнормує Управління ДСНС у Черкаській області .

Як відомо купальські обряди передбачають використання вогню та води, двох надзвичайно яскравих але водночас підступних стихій. У купальську ніч не лише прийнято запалювати величезні багаття та водити навкруги них хороводи. Особливе місце відводиться традиції спалення у цю ніч мари та стрибкам через вогонь. Вважається що перестрибнувши через багаття людина у такий спосіб може очиститися від злих сил, отримати від вогню здоров’я та щастя. Водночас багато людей віддають перевагу ще одному звичаю цього свята купатися в купальську ніч у річках та озерах.

Рейдові перевірки направлені на запобігання загибелі людей на воді та проходять по всій території області.

Під час таких заходів перевіряється відповідність місць для купання вимогам безпеки, а відпочивальникам роз’яснюються плавила поведінки на воді та вручаються тематичні пам’ятки.

Відпочинок на водоймах завжди викликає багато позитивних емоцій, має оздоровчий вплив на організм людини. Разом з тим, якщо при цьому ігноруються заходи безпеки, він може обернутися трагедією.

Із початку 2016 року на водних об’єктах області потонуло 27 людей, ще 35 осіб врятовано.Основними причинами лиха є порушення правил безпеки під час купання або користування плавзасобами. Часто винуватцями трагедій стають люди, що перебувають у стані алкогольного сп’яніння або діти, яких дорослі залишили без нагляду.

Фото ck.at.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *