Черкаські рятувальники поїхали на Євробачення

Із управління ДСНС у Черкаській області до міста Київ та Київської області на двох пожежних автомобілях відбули два пожежно-рятувальних відділення у складі 10 рятувальників. Вони будуть виконувати спеціальні завдання, спрямовані на забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час проведення в Україні міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” з 7 по 13 травня.

Повідомляє “Рідна Черкащина”.

До підрозділів, які очолили Владислав Бердник та Микола Змага, увійшли кращі фахівці з пожежно-рятувальних частин Канівського та Черкаського міськрайонного відділів.

“Ви повинні бути готовими до можливих надзвичайних ситуацій, що можуть статися під час проведення міжнародного конкурсу та в лічені хвилини застосувати всі свої навики, знання та вміння які ви отримали під час проходження служби”, – зазначив під час інструктажу заступник начальника управління В’ячеслав Перевізник.

Довідково: На час проведення у Києві міжнародного пісенного конкурсу столичні рятувальники будуть переведені на посилений режим несення служби. До чергування на об’єктах проведення пісенного конкурсу “Євробачення” щоденно від ДСНС будуть залучені 120 чоловік особового складу та 17 одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки.

Крім того, створено резерв сил і засобів Київського гарнізону, загальною чисельністю понад 470 осіб та 160 одиниць техніки. У цілодобовому режимі на аеродромі “Київ” перебуватимуть літак АН-26 та медичний вертоліт “Єврокоптер”.

Фото http://ck.ridna.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *