Черкаські сапери допомагають відновити газогін на Донбасі

Черкаських саперів залучили до процесу ремонту газогону «Мар’їнка-Красногорівка», що пролягає у прифронтовій зоні. Працювати доводиться у вкрай небезпечних умовах через постійні провокації з боку бойовиків – інформують на сторінці Цивільно-військового співробітництва ЗСУ у Фейсбук, пише “ГромЧе”.

– Чим ближче просувається робота по відновленню системи газопостачання у напрямку міст «Мар’їнка-Красногорівка» до її завершення, тим більше зростає опір. Процеси організації та проведення робіт стають дедалі складнішими та більш небезпечними, – йдеться у повідомленні. – Офіцерам групи ЦВС вже неодноразово доводилось прикривати відхід особового складу групи піротехнічних робіт управління ДСНС у Черкаській області, яка виконувала роботи з розмінування місцевості, прилеглої до лінії проведення газопроводу та працівників газової служби, які працюють в безпосередній близькості до позицій бойовиків.

Офіцерам групи Цивільно-військового співробітництва також часто доводиться виконувати завдання щодо забезпечення безпеки працівників газової служби, знаходячись дуже близько від місць, де існує висока ймовірність бути обстріляними зі снайперської та іншої зброї. Нині вже проведені зварювальні роботи на ділянці 2000 метрів.

– Попереду найскладніша ділянка протяжністю понад 900 метрів, яка знаходиться на однаковій відстані як від позицій ЗС України, так й від позицій терористів «ДНР».

Фото з сайту “ГромЧе”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *