Черкаські школярі мають змогу відвідати фестиваль коміксів у Дубаї

Будь-який черкаський школяр може стати володарем головного призу акції “Вперед на фестиваль коміксів в Дубаї!” – подорожі на 4 чоловік на фестиваль коміксів Comic Con у Дубаї. Про це інформує прес-служба ПриватБанку у м.Черкасах.

Повідомляє “Економіка сьогодення”.

Умови акції достатньо прості – відкрийте карту Юніора Мастеркард, відвідайте навчальний захід «ЮніорБанк» і беріть участь у розіграші поїздки в «Дубаї».

Навчальним заходом може слугувати екскурсія з класом зі школи в відділення «ПриватБанку», участь в бізнес-квесті для юніорів «Історія однієї купюри» або квест-кімната «Загублені в банку» від «ЮніорБанку»

Зареєстрація учасників проводиться на сайті акції . Для цього потрібно натиснути кнопку «Брати участь в акції», ввести номер телефону і пароль з СМС-повідомлення;

Визначення переможців відбуватиметься шляхом випадкового комп’ютерного відбору.

Учасники акції отримають брендовані світшоти (150 призів), брендовані рюкзаки (150 призів),  а головний переможець – подорож на 4 чоловік на фестиваль коміксів Comic Con в Дубаї. Подорож включає в себе: авіапереліт Київ – Дубай – Київ, 5 ночей (6 днів) в готелі 5 зірок, в сімейному номері (сніданок включений), 1 день в IMG World of Adventure з відвідуванням обраних зон, вечеря на чотирьох чоловік в ресторані, страховка, візова підтримка, трансфер і інші послуги на розсуд організатора акції.

Фото http://www.siogodennya.org.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *