Черкаські школярі отримають “Ранці доброти”

У рамках всеукраїнської акції «Ранець доброти» Черкаська єпархія УПЦ КП 25 серпня, об 11.00 у Національній бібліотеці ім. Т. Шевченка проведе офіційний старт – передачу таких ранців із необхідним шкільним приладдям родинам, які потребують підтримки. У такий спосіб християни виявляють свою доброту до першокласників, які втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітних родин військовослужбовців, дітей, які проживають у зоні АТО й у «сірій зоні» для діток із малозабезпечених родин, батько яких воює в АТО та діток-переселенців.

Про це повідомляє  “Вечірка“.

До цієї благородної справи долучились меценати та всі небайдужі, яким по силам надати таку допомогу.

“Нині ми складаємо базу даних таких родин, аби адресно надати цю допомогу, привезти ранці до порогу дому, – повідомив черкаський благочинний, протоієрей Андрій Шпунт.  – Є багато переселенців, яким немає за що зібрати такий ранець дитині, а є такі, хто може поділитися. Владика Іоанн за свої кошти купує такий рюкзачок і передасть його адресно черкаському школяру”.

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет уже зібрав шкільний рюкзак для маріупольської дівчинки й у такий спосіб дав старт флешмобу #Ранецьдоброти у соціальних мережах. Суть акції полягає у тому, що відомі особистості та всі небайдужі люди закуповують все необхідне для шкільного портфелика першачка і збирають ранець для такої дитини, фіксуючи цей процес на відео та закликаючи усіх небайдужих зробити те саме. Відео розміщують у соціальних мережах із хештегом #Ранецьдоброти.

Є надія, що старт такої акції матиме в подальшому своє продовження і підтримку і стане не разовою акцією, а доброю традицією на Черкащині, адже такі дітки потребуватимуть допомоги на День святого Миколая, на Різдво й на інші свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *