Черкаські школярі пройшли навчання на військовому полігоні

Понад дві сотні черкаських одинадцятикласників мали змогу “відчути запах пороху” та постріляти зі справжньої зброї.

Про це повідомляє 5 канал.

Однак у цілях безпеки біля кожного підлітка завжди стоїть досвідчений фахівець.

Підполковник запасу Віталій Ложка протягом року навчає школярів військовій справі. Він запевняє, що його учні готові до уроку в умовах полігону фізично і психологічно. “Їх більше всього цікавить понюхати запах пороху і потримати в руках справжню зброю. Тобто, у деяких учнів є певні вагання, а в цілому всі учні готові до виконання бойових вправ”, – запевняє викладач предмету “Захист Вітчизни”.

Школярі таким заняттям були вельми задоволені. “Нам дали стріляти зі справжньої зброї. Це дуже цікаво, але я чомусь не відчуваю хвилювання. Мабуть, так і потрібно”, – каже учень 11 класу Іван Юзвенко.

Батько 11-класниці Любові Столярік – десантник. Саме він дозволив доньці вивчати не медичну справу, як іншим дівчатам, а військову. Люба змалечку мріяла про службу в армії.

“Із самого дитинства я тягнулася до тата, до стрільби, до зброї, бійок. Я прохала, аби він з дитинства виховував мене, готував до цього, ходив зі мною на стрільби та в тир”, – розповідає відважна 11-класниця.

Заступник військового комісара Черкаського військкомату Олександр Шиш коментує: “Ніхто не забороняє дівчатам займатися предметом “Захист Батьківщини, а ми це тільки вітаємо”.

Стрільби проводять зі справжніх автоматів, тому правила безпеки – понад усе. Поруч із кожним підлітком стоїть досвідчений фахівець.

Як це відбувається – дивіться в сюжеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *