Черкаські школярі шукали скарби

Традиційно восени вихованці дитячо-юнацьких клубів ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР збираються у дитячому парку міста, щоб взяти участь у квесті «У пошуках козацьких скарбів». Мета розважально-ігрової програми – залучити дітей до джерел національної історії та культури; сприяти патріотичному вихованню; розширити кругозір учнівської молоді про козацтво; популяризувати фізичну культуру та спорт; розвивати розумові, творчі, фізичні здібності та ерудицію.

Про це повідомляє “Прочерк”.

Цьогоріч дитячий захід зібрав вісім куренів маленьких козаків, які змагалися, долаючи різні перепони, у пошуку скарбів. У захоплюючій пригоді понад півсотні дітей, виконуючи завдання, ознайомилися з традиціями та побутом українців, проявили свою винахідливість, спритність та витривалість, а в нагороду отримали не лише знайдені козацькі скарби, а й гарний настрій, командний дух і незабутні враження.

blank

Всі учасники тематичного заходу отримали сертифікати у дитячий розважальний центр «Smile», а переможці – нагороджені грамотами та подарунками.

blank

blank

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *