Черкаські школярі спостерігали за виробництвом солодощів

Минулої п’ятниці, 28 жовтня, учні школи «Свідома освіта» побували на профорієнтаційній екскурсії у ТОВ «Світ ласощів». Діти захопливо слухали про виробництво солодощів і розпитували про технологію приготування вівсяного та галетного печива. Особливо учнів зацікавило виробництво вафель.

Інформує “Прочерк”.

“До нас на завод часто приходять дітки з різних шкіл міста, – розповідає замісник гендиректора зі звязків з громадськістю Галина Василівна. – Так цікаво спостерігати за їхньою реакцію на виробництво печива. Вони, ще такі маленькі та юні, але уже цікавляться обладнанням, технологією приготування тіста, захопливо спостерігають за тим, як спеціальна машина розмішує велику порцію тіста”.

В одному із цехів«Світ ласощів» учні школи «Свідома освіта» побачили, як виготовляють та фасують вівсяне і галетне печиво. Екскурсовод Марина зупиняла групу дітей біля кожної лінії та розповідала про технологію приготування. Вона показувала школярам, як замішують тісто та випікають печиво. У другому цеху дітям «Свідомої освіти» продемонстрували приготування вафель. Там Марина «відкрила таємні дверцята» та показала, які завбільшки вафлі до того, як потрапляють на полиці магазинів.

“Діти особливо захопливо спостерігали за виробництвом вафель. Їм було цікаво, як же листи стають такими тоненькими і при цьому не ламаються, – коментує директор школи «Свідома освіта» Елла Шпаненко. – Солодощі – це те, чим діти ласують і що можуть їм обмежувати батьки, тому екскурсія на виробництво ласощіввикликала у наших школярів надзвичайне захоплення”.

Після екскурсії дітей «Свідомої освіти» працівники ТОВ «Світ ласощів» пригостили смачнючими солодощами.

Фото http://procherk.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *