Черкаські школярі стали призерами всеукраїнського конкурсу на кращий малюнок і твір на лісову тематику

Цьогорічною особливістю стало те, що конкурс, який був оголошений Товариством лісівників України, проводився серед учнів шкіл-інтернатів для дітей з особливими потребами, які функціонують в зоні діяльності підприємств, установ і організацій системи Державного агентства лісових ресурсів України.

Повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Головною метою конкурсу є підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості особистості, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді.

До участі у конкурсі на кращий малюнок запрошували учнів віком 8-15 років, на кращий твір – 15-18 років.

Конкурс стартував 1 квітня та тривав у три етапи – на рівні держлісгоспів, обласного управління лісового та мисливського господарства, кращі ж роботи були надіслані до Києва для розгляду на всеукраїнському рівні.

Президія всеукраїнської ради Товариства лісівників України розглянула надіслані роботи та визначила переможців, відзначивши учнів з найбільш оригінальним творчим підходом у розкритті тематики конкурсу.

Приємно зазначити, що призерами Всеукраїнського конкурсу стали й школярі з Черкащини, які отримають значні грошові винагороди:

– у конкурсі на кращий твір на лісову тематику третє місце зайняла Морозова Юлія, учениця Шполянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради за твір “Чарівний світ лісу” – Шполянський район (нагорода – 2000 гривень);

– у конкурсі на кращий малюнок на лісову тематику відзначено Оліферук Юлію, ученицю Ладижинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради – Уманський район (заохочувальний подарунок у розмірі 1000 гривень).

Фото http://lis-ck.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *