Черкаські школярі зібрали допомогу для АТОвців

На вихідних волонтери доставили двом бригадам подарунки від двох черкаських шкіл.   Зокрема, 7,5 тисяч гривень зібрала на благодійному ярмарку Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19.

Проце повідомляє “Вчасно”.

За словами заступника директора із навчально-виховної роботи Ірини Гордецької, це уже третій ярмарок за останній час, на якому діти, їх батьки та вчителі збирають кошти на благодійність. Кошти від попереднього ярмарку було спрямовано на лікування бійця-атовця. І цього разу – так само, 6000 із зібраних 7500 грн., підуть на реабілітацію бійця батальйону «Айдар» Костянтина Поповича.

На решту було закуплено чай, каву та солодощі нашим бійцям у зоні АТО. За словами Ірини Гордецької, найбільшою активністю у  цьогорічному ярмарку відзначилися 9-А та 2-А класи, що разом зібрали 1661 гривню.

У жовтні відзначала своє 55-річчя Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради – і саме до цього свята колектив приурочив проведення благодійного ярмарку, у якому взяло участь  біля 500 учнів та їх батьків, вчителів та випускників школи. Усі разом вони зібрали більше 20 тисяч грн.., 15 тисяч із яких передали В’ячеславу Скічку (ГО «Наш батальйон») на безпілотний комплекс, а 5 тисяч грн. – «Автомайдану», на придбання продуктів для військових у зоні АТО.  Напередодні свого свята школа уже відправила одну продуктову «передачу» до зони АТО.

Загалом же, за словами директора школи Людмили Шарапи, благодійні заходи (ярмарки або концерти) вони проводять 3-4 рази на рік, зібравши таким чином за останні 2 роки понад 80 тисяч гривень на благодійність.

Цими вихідними, завдяки нашим волонтерам, подарунки від обох шкіл уже отримали 30-а окрема механізована бригада, що нині перебуває під Новотроїцьким, та 36-а окрема бригада морської піхоти, що тримає свої позиції під Комінтерново та Павлополем.

Фото http://v4asno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *