Черкаські школярі змагались у шаховому чемпіонаті

Чудовий результат продемонстрували вихованці шахового клубу «Дебют» позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради на чемпіонаті міста Черкаси із шахів серед юнаків та дівчат, який відбувся напередодні травневих свят.

Про це повідомляє  «Чемпіон».

Спортивний захід зібрав 28 юних черкасців. Шахісти були задоволені зручним контролем часу, так званим «рапідом» – 25 хвилин на партію. Загалом було проведено 5 турнірів у різних вікових групах. Хлопці та дівчата «Дебюту» у нелегкій боротьбі посіли більшість призових місць.

Відзначимо та побажаємо подальших успіхів Шмиголю Назару (1 місце до 8 років), Буханцю Святославу (2 місце до 8 років), Усіченку Кирилові (3 місце до 8 років), Фалєєву Георгію (2 місце до 10 років), Хоменку Сергію (2 місце до 12 років), Трохановій Марині (1 місце до 12 років), Вовк Олександрі (2 місце до 10 років), Антоновій Олександрі (3 місце до 10 років), Дикій Вікторії (2 місце до 12 років), Кочерзі Анжеліці (1 місце до 18 років) та Кикотю Владиславу (2 місце до 16 років).

Підготували юних шахістів тренери – Бодров Тимофій, Григор’єв Олексій та Мірошник Даниїл.

Фото http://champion.cherkassy.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *