Черкаські школярі знайомилися з основами виробничих професій

Днями представники Черкаського міського центру зайнятості долучилися до проведення Дня відкритих дверей у ДНЗ «Черкаське вище професійне училище». У заході взяли участь майже 100 учнів 9-11 класів навчальних закладів міста.

Про це інформує Черкаська ОДА,

5Старшокласники ознайомилися з діяльністю закладу, навчальним процесом, досягненнями і здобутками випускників, та з планами на майбутнє. Окрему увагу було зосереджено на професіях, які можна здобути в училищі – це пекар, кухар, офіціант, кондитер, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, апаратник стерилізації консервів, тістороб, машиніст тісторобних машин, оператор лінії у виробництві харчової продукції, жилувальник мяса та субпродуктів, слюсар-ремонтник, верстатник широкого профілю та майстер ресторанного обслуговування.

«Професії, які можна отримати у нашому закладі – є перспективою завтрашнього дня. Ми намагаємося повноцінно підготувати молодь, як висококласних спеціалістів, в тій чи іншій сфері діяльності, всебічно розвиваємо таланти та вдосконалюємо набуті знання на практиці.фото 1 Виробниче навчання та практику наші учні проходять на кращих базових підприємствах міста – ВАТ «Черкасихліб», Черкаська філія СТОВ ім. Шевченка, ПАТ «Юрія», ДП НВК «Фотоприлад», ВАТ «Будинок торгівлі», ООО «Альфа-Етекс», ПАТ «Черкаський приладобудівний завод» та в мережі магазинів «Сільпо», «Гранд Маркет», «Абсолют» та інші», – прокоментувала директор навчального закладу Алла Азізова.

6Спеціалісти центру зайнятості ознайомили молодь з послугами, які надає служба зайнятості, в тому числі, з можливостями проходження професійного навчання за актуальними професіями.

На завершення заходу старшокласники відвідали різноманітні майстер-класи презентованих професій, пройшли профдіагностичне тестування для визначення та отримали роздатковий матеріал.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *