Черкаські старшокласники взяли участь у пізнавальній квест-грі «Моя професія»

Про те, як не розгубитися в безмежному світі професій і обрати фах, який буде до вподоби та який заклад обрати, щоб здобути відповідну спеціальність, говорили фахівці з профорієнтації Черкаського міського центру зайнятості під час проведеного пізнавально-розважального заходу. Квест-гра «Моя професія» була організована для 77 старшокласників міської загальноосвітньої спеціалізованої школи № 18.

Повідомляє “Впичерпно”.

Під час заходу учні познайомилися з основними етапами побудови кар’єри, попередньо визначилися з власними інтересами, уподобаннями та з’ясували схильність до тієї чи іншої галузі науки. Фахівці центру зайнятості також розповіли молоді про стан ринку праці, вимоги, що пред’являються до сучасного працівника, актуальні вакансії в регіоні та запровадженні інновації в роботі служби зайнятості. Особливу увагу звернули на можливості сайтів — «Труд», «Моя кар’єра» і «Рrometheus».

«Подібні заходи сприяють майбутній зайнятості молоді після завершення навчання, адже шлях професійного становлення випускника починається із всебічної поінформованості про потреби ринку праці та активні дії, які проявить молода людина під час пошуку роботи», — відзначила заступник директора з навчально-виховної роботи школи Тетяна Чернега.

Фото http://vycherpno.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *