Черкаські студенти можуть отримати подвійний диплом

Минулого року у жовтня Черкаський державний технологічний університет та Державний університет «Люблінська Політехніка» (Польща, м. Люблін) підписали Угоду про співпрацю.  Про це пишуть на сайті ЧДТУ.

У рамках Угоди затвердили перелік предметів будівельного факультету, результати вивчення яких взаємно визнають ЧДТУ та Державний університет «Люблінська політехніка». Студенти будівельного факультету ЧДТУ, які здобувають фах за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», наразі можуть паралельно навчатися в польському виші (на денній формі) й отримати дипломи двох держав – України та Польщі. У свою чергу, студенти «Люблінської політехніки» факультету будівництва та архітектури мають можливість отримати освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» в Черкаському державному технологічному університеті і також отримати подвійний диплом.

За додатковою інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків ЧДТУ: 2 корпус, кабінет № 222, тел. 710083.

Додамо, що «Люблінська політехніка» – один з найвідоміших та найстаріших польських технічних навчальних закладів, що пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі за 16 технічними напрямками, що об’єднують понад 50 спеціальностей: факультет механіки, факультет електротехніки та інформатики, факультет будівництва та архітектури, факультет інженерії навколишнього середовища, факультет основ техніки, факультет менеджменту.

Фото з сайту ЧДТУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *