Черкаські студенти розробили виставку листівок для дітей (ФОТО)

Студенти 3-Р курсу ННІ УФСК вирішили зробити стенд, присвячений Міжнародному дню дитячої книги. Усі охочі мали змогу милуватися роботами студентів на 3 поверсі першого корпусу ЧНУ ім. Б. Хмельницького 4 квітня.

Про це повідомляють у прес-службі ННІ УФСК ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Загалом, свято дитячої книги пов’язане з великим дитячим письменником. Його творами захоплюються не лише маленькі читачі, а й дорослі. За мотивами казок цього автора знято чимало мультфільмів. Детальніше про це свято розповіла організатор виставки Марина Василівна Макуха – викладач кафедри видавничої справи та редагування:

– Ще з 1967 року 2 квітня відзначають Міжнародний день дитячої книги. Присвячене це свято до дня народження Ганса Крістіана Андерсона. Він дуже відомий дитячий письменник. Тому було ухвалено рішення святкувати день дитячої книги саме 2 квітня. Україна долучилася до цього свята не так давно. Для того, щоб поширити інформацію про подію, а також наголосити на важливості дитячої книжки, ми й вирішили зробити тематичний стенд. Дитяча книжка формує свідомість кожної дитинки. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші три роки життя. Тому книжка для дитини дуже важлива. Отож ми звертаємо увагу на цю подію.

Створення листівок до виставки доручили студентам 3-Р курсу спеціальності видавнича справа та редагування ННІ УФСК. Вони з захватом та ентузіазмом долучилися до цієї справи. Кожен намагався зробити таку листівку, яка б донесла ідею важливості дитячої книги, пропагувала читання.

blank

– Наші студенти 3-Р  підготували вітальні листівки до Міжнародного дня дитячої книги. Вони все робили своїми руками, тобто усі малюнки, які там використано, вони самостійно малювали. Намагались не порушити жодне авторське право і зробити це в кращих видавничих традиціях. У мене було бажання, щоб і самі студенти отримали задоволення від цього процесу. Вони самостійно це робили, самі роздруковували, самі розробили цей стенд, і тепер можуть пишатися собою. Це їхні роботи, через які вони представляють себе як майбутні видавці, редактори. Мені дуже приємно, що студенти з ентузіазмом долучилися, з ними було дуже легко працювати, – розповіла Марина Василівна.

Свої враження та емоції про підготовку листівок до виставки висловили й студенти 3-Р курсу.

blank

– На парі Марина Василівна запропонувала нам взяти участь у створенні листівок до Міжнародного дня дитячої книги. Ми з радістю погодились, адже це досить цікаво. Кожен виготовив свою листівку. Потрібно було самому намалювати або придумати, щоб зробити щось оригінальне, щось своє. Я вирішила намалювати дівчинку з книжкою. Оскільки це книги для дітей, я знайшла в Інтернеті дуже красиву картинку. За допомогою програми Corelнамалювала подібну, додавши щось своє, деякі деталі, –  розповіла Оля Котляр.

blank

– Оскільки ця виставка присвячена Міжнародному дню дитячої книги, я також вирішила долучитися. У дитинстві в мене було багато цікавих книг із казками, які мені дуже подобалися.  На створення листівки я витратила більше двох годин. Обирала казкового героя, орієнтуючись на дітей. У мене на листівці зайчик – це улюблений казковий герой усіх діток. Намалювала його з книжкою, щоб залучити таким чином дітей до читання, –  говорить Олена Павловська.

Виставка листівок до Міжнародного дня дитячої книги справила чимале враження на всіх, хто проходив повз. Вони зупинялися, переглядаючи експонати. Такі заходи це чудова можливість пропаганди читання.

Фото ННІ УФСК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *