Черкаські студенти дізнаються, як зробити успішну кар’єру в ІТ

Третього грудня у Черкасах відбудеться безпрецедентний захід, що об’єднає усі освітні ІТ-проекти Черкас – StudIT fest. На ньому черкаська молодь дізнається, як уже сьогодні розпочати успішну кар’єру в ІТ, пише Діловий регіон

Протягом 5 годин (із 11 до 16.00) на учасників заходу – студентів ІТ-спеціальностей – і тих, хто у майбутньому бачить себе у ІТ-індустрії, чекає зустріч із лідерами найуспішніших ІТ-компаній (та практичні поради від них) та 12 презентацій освітніх проектів (курси, стажування, хакатони та буткемпи), що можуть бути корисними для ІТ-початківців.

За словами співорганізатора заходу, засновника черкаської громадської ініціативи «Нові люди» та однієї з найбільших ІТ-компаній «eKreative» Віктора Євпака, головна мета заходу – показати перспективній молоді шлях до розвитку і успішного майбутнього.

— Я вірю у те, що майбутнє нашої молоді нерозривно пов’язане із майбутнім нашої країни, — саме тому завжди прагнув давати їй шанс. 80% співробітників моєї компанії – молодь. Для 60 із них це було перше робоче місце – із зарплатою, що перевищувала середню по Україні, із можливістю розвиватись і зростати, реалізовувати власні проекти, будувати свою кар’єру і своє майбутнє, — констатує Віктор Євпак. – На жаль, навіть університетська молодь сьогодні дещо обмежена у можливості отримання практичних знань – і саме такі заходи, як StudIT fest, дають і навички, і необхідну інформацію тим, хто бачить своє майбутнє у ІТ-сфері.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *