Черкаські студенти долучаються до волонтерського руху

Молодіжний ресурсний центр 8 лютого запрошував долучатися до волонтерства студентів спеціальності «Фізична культура і спорт» ЧНУ ім. Б. Хмельницького. Міні-лекцію «Волонтерський рух» провели представники МРЦ у межах проекту «OlympicLab».

Про це повідомляють на сайті Молодіжного ресурсного центру.

В.о. директора МРЦ Олена Кудрявцева презентувала діяльність та можливості Молодіжного центру, розповіла про проект “Паспорт волонтера” та переваги волонтерства.  Заступник директора, керівник  Спеціалізованої Служби “Молодіжний центр праці” Володимир Панченко познайомив студентів із програмою Британської Ради “Активні громадяни”.

За інформацією МРЦ, Володимир Панченко відкрив перед студентами можливості активної участі молоді у житті громади. Зокрема, це стосується написання соціальних проектів та пропаганди здорового способу життя.

Додамо, що Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр 2017 рік визначив роком популяризації волонтерства та громадської активності серед молоді.

Нагадаємо, проект «OlympicLab» – це проект, який дає можливість молоді більше дізнатися про олімпійський рух та Олімпійські ігри та дізнатися про секрети активного та здорового способу життя.#OlympicLab включатиме в себе шість етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство молоді із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році і має на меті сприяти соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів.

Фото http://mrc.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *