Черкаські студенти-легкоатлети привезли перемоги зі Львова

Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького повернулися з перемогами з Відкритого Кубка Львова з легкої атлетики, що відбувся 22 грудня.

Повідомляє ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

У міжнародних змаганнях взяли участь спортсмени зі Львівської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької, Івано-Франківської, Рівненської, Черкаської, Чернігівської, Волинської та Закарпатської областей, а також легкоатлети з Польщі, Молдови та Литви.

Хорошу підготовку продемонстрували спортсмени Черкаського національного. Станіслав Гавриш виборов І місце, Богдан Щибря, Вадим Гончаренко та аспірант Денис Нечипоренко — ІІІ місця. Тренує легкоатлетів директор навчально-наукового інституту фізичної культури, спорту і здоров’я, кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Нечипоренко.

“Змагання, що відбулися у м. Львів — одні з небагатьох змагань, де організація була на найвищому рівні, — розповідає переможець Станіслав Гавриш. Легкою атлетикою займається трішки більше року. За цей недовгий час став призером Чемпіонату України, чемпіоном України та чемпіоном і призером Відкритого Кубка Львова. Найближчим часом хлопець хоче виконати норматив, щоб потрапити на Чемпіонат світу з естафет, що відбудеться у м. Нассау цієї весни. Проте найголовнішою мрією і метою Станіслава є Олімпійські ігри.”

А от Богдан Щибря займається спортом із п’ятого класу. Завдячує цим своєму першому тренеру Олександру Пєстєнкову, який побачив у хлопцеві потенціал легкоатлета:

“Саме він прищепив мені любов до спорту. Стимулом для виснажливих тренувань були перші перемоги на районних та обласних змаганнях.  Окрім задоволення та фізичного здоров’я, заняття спортом познайомили мене з багатьма цікавими людьми”.

blank

На думку Богдана, дуже важливо мати однодумців та тих, хто розділяє твої вподобання, з ким можна розмовляти та ділитися враженнями.

“Спорт — це ще й можливість продовжувати займатися улюбленою справою. В університеті завдяки тренеру Леоніду Нечипоренку спорт для мене став не просто заняттям, а стилем життя. Азарт, що охоплює при наближенні до мети — найсолодший. Відкритий Кубок Львова з легкої атлетики проходить щороку в грудні. Я вже вдруге взяв участь у цих змаганнях і посів призові місця.”

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *