Черкаські студенти навчатимуться за програмою у Латвії

Протягом осіннього семестру цього року в програмах обміну взяли участь двоє студентів та директор ЧДБК, професор Олег Куклін, а на наступний рік бізнес-коледж залучив від програми Еразмус+ понад 50000 євро, інформує “Діловий регіон”.

Це дасть можливість ще дев’яти студентам протягом одного семестру пройти навчання у Вищій школі менеджменту інформаційних систем (м. Рига, Латвія), з отриманням стипендії у 750 євро на місяць, а шести викладачам – взяти участь у п’ятиденній програмі обміну з умовою викладання англійською мовою.

– Черкаській державний бізнес-коледж, спільно з партнерами з Латвії  розробляє спільні програми підготовки фахівців, що дають можливість нашим студентам долучатись до європейської освіти, – зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. – Такі програми академічної мобільності прискорюють інтеграцію України до Європейського освітнього простору і вдосконалюють наші освітні технології, підіймають якість української освіти на європейський рівень, що підвищує конкурентоспроможність наших випускників на міжнародному ринку праці.

Фото nationalcareerdevelopmentweek.com.au

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *