Черкаські студенти розписали стіни дитячих закладів

Черкаські студенти активно беруть участь в соціальних проектах, здійснюючи корисні для громади справи. Розуміючи, наскільки важливий внесок кожного черкасця в розвиток міста, молодь ініціативно й швидко відгукується на цікаві пропозиції. “Я люблю Черкаси” – цей слоган для більшості дівчат і хлопців не пусті слова, а свідомий вибір.

Повідомляє “Прес-центр”.

12 квітня в приміщенні дитячого садка №13 “Золотий ключик” відбулося нагородження студентів кафедри дизайну Черкаського технологічного університету. Їм вручено подяки міського голови за розпис стін приміщення “Зимового саду” дошкільного закладу. Для міста це унікальний об’єкт, який зараз знаходиться в стадії відновлення. На даний час вже зроблено ремонт приміщення, кошти на який виділила міська рада. Декор приміщення запропонували виконати студентам ЧДТУ в рамках соціального проекту “Кольоровий світ”, організатором якого є Світлана Трофімова, радник міського голови з питань розвитку інноваційних проектів. Керівництво садочку замовило настінний розпис не лише для естетики, а й для функціонального використання зображень в процесі освоєння вихованцями садочку навчальної програми. Тож, погоджуючи з працівниками закладу всі деталі малюнків, пильно дотримуючись побажань вихователів, студенти ЧДТУ з грудня до березня розписували стіни. І навесні вже кімната заграла кольорами, ожила по-справжньому. На малюнках – природа: дерева, пташки, звірі, риби. Художники зобразили різні пори року, щоб малюки вивчали навколишнє середовище.

“Наш університет соціально активний, – зазначає Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету. Ми системно проводимо суспільно корисні заходи і підтримуємо соціально важливі ініціативи. Саме тому наша кафедра дизайну із задоволенням взяла участь у ініціативі “Кольоровий світ”, у рамках якої наші студенти оздобили стіни дитячого садка “Золотий ключик”. Ми горді з того, що зі стін університету вийдуть люди, які стануть не лише висококласними фахівцями, але й соціально відповідальними людьми”.

Наступним кроком у відновленні “Зимового саду” буде оздоблення його живими рослинами. Круглий рік там буде буяти зелень, малюки разом з дорослими доглядатимуть за рослинами і тваринами.

В рамках проекту “Кольоровий світ” навесні було розписано стіни ще одного об’єкту – благодійного магазину “Bulavka”, діяльність якого направлена на підтримку Жіночого кризового центру, де перебувають жінки й діти, що опинились в складних життєвих обставинах. Здійснила цей розпис студентка 2-го курсу Черкаського державного бізнес-коледжу Катерина Лазукіна, яку також було відзначено на заході. Запропонував дівчині взяти участь в проекті Олександр Гергель, голова ГО “Черкаська студентська рада”, посприявши здійсненню доброї справи.

“Соціальний проект “Кольоровий світ” реалізовується вже протягом року. Ще кілька об’єктів набули цієї весни зовсім іншого вигляду, “розквіли” піл пензлями художників. Студенти малювали для дітей, вкладаючи душу, усвідомлюючи, що можуть покращити життя малечі, – зазначила організатор проекту Світлана Трофімова. Вся ця краса – це справа рук молоді, яка розуміє, що місто буде таким, яким ми самі його створимо. Проект будемо продовжувати, хочеться, щоб “кольори” добра, щирості торкнулися якнайбільше сердець тих, хто поруч з нами”.

В церемонії нагородження студентів взяли участь Ігор Коломоєць, заступник міського голови, та Євген Степко, начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР. Із керівництвом дитячого садочку №13 “Золотий ключик” вони плідно поспілкувалися про подальший план відновлення “Зимового саду”, адже цей об’єкт вартий особливої уваги, оскільки слугуватиме дітям з вадами зору-вихованцям дошкільного навчального закладу спеціального типу.

Фото http://pres-centr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *