Черкаські студенти ярмаркували заради порятунку викладачки

Благодійний ярмарок на підтримку викладача Олени Меньших провели в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Повідомляє ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Організатори ярмарку — навчально-науковий інститут фізичної культури, спорту і здоров’я та кафедра фізичного виховання, яку очолює Олена Емануїлівна.

Студенти та викладачі продавали виготовлені власноруч смаколики біля навчального корпусу № 3, так що навіть небайдужі перехожі могли долучитися до благодійної акції. Розважали та приваблювали покупців самодіяльні актори.

Аби допомогти викладачці, до ярмаркувальників підходили керівники університету та профспілкового комітету, колеги Олени Емануїлівни та студенти.

Зібрані кошти підуть на дороговартісну операцію.

Як зазначає ректор Олександр Черевко, у Черкаському національному університеті постійно проводяться заходи доброчинного характеру. Університетська громада не залишається байдужою до суспільного життя і до людського лиха, з ентузіазмом береться за благодійність, хто б не потребував допомоги — ровесники, викладачі чи воїни в АТО.

06

Онкохворим викладачам була присвячена ціла низка акцій — благодійні концерти, показ фільму, флешмоби і інтернет-аукціони.

Крім того, в навчальному закладі діє благодійний фонд, який допомагає онкохворим дітям. Цьогоріч до Різдва зібрали подарунки учням підшефної Лисичанської школи, а перед Великоднем відіслали паски і крашанки для бійців АТО.

Фото http://www.cdu.edu.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *