Черкаські судді з кікбоксингу серед найкращих в Україні

Суддя – незалежний учасник будь-якого двобою. Якщо спортсмен з тренером працюють у тандемі, то суддя має абстрагуватися від усього, що йому заважатиме, аби визначити найсильнішого. Враховуючи, планетарну популярність кікбоксингу WAKO, працювати суддям доводиться в різних куточках світу, а не тільки на внутрішній арені. Тож, зрозуміло, що якість роботи наших суддів на різноманітних міжнародних змаганнях також впливає на сприйняття України світовою спільнотою.

У ТОП-10 за версією національної федерації кікбоксингу WAKO увійшло двоє суддів Черкащини:

Дмитро Патрус

За плечима в Дмитра вже п’ять років безперервної суддівської практики. У минулому році йому довірили суддівство матчів чемпіонату Європи серед молоді, де українці вибороли 15 нагород різного ґатунку, а також угорський етап Кубку світу-2017. В Україні черкаський суддя попрацював на різних турнірах національного масштабу. Окрім того, не залишився осторонь професійних кікбоксерських боїв, які відбулися на теренах України в 2017 році.

Patrus

Сергій Медвед’єв

Цей суддя може похвалитися 15 роками практичної діяльності. У минулому році відпрацював на «ура» на різноманітних змаганнях, які проходили в Україні, включно з професійними міжнародними двобоями, які приймала Україна в 2017 році.

Medvedev

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *