Черкаські святкування Дня молоді

26 червня 2016 року в Долині троянд відбулося святкування Дня молоді в рамках «Соціальна мережа «МолодьЧе.сом». Десять активних майданчиків (локацій) діяло цього дня, серед яких були: показові виступи із автослалому від АК «Черкаси; «Мої групи та бесіди» (можна було почитати вірші, поспівати, пограти на різних інструментах); «Мої фотографії» (тут малювали шаржові портрети); «Моя аватарка» (зробити гарну зачіску); «Мої повідомлення» (написати листа друзям у місто-побратим Бидгощ); «Моє здоров’я» (зробити безкоштовний експрес-тест на ВІЛ-СНІД від ГО  «Від серця до серця»); «Мій захист» (виставка зброї та постріляти у тирі від Цивільного корпусу «Азов»); «Мої ігри» (настільні спортивні ігри, теніс, тощо), взяти участь у майстер-класах від ПНЗ «Багатопрофільного молодіжного центру», пройти тестування на самопізнання себе від міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Про це інформує Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

IMG_3347

“Основною ідеєю свята є створення простору, в якому діє «Соціальна мережа «МолодьЧе.сом», гармонійного розвитку молодої особистості, на противагу перегляду телевізору і комп’ютеру. Тобто перенести віртуальну діяльність у сферу реальності. Ця мережа поєднує в собі різноманітні сторони життя активної молоді. Кожен з бажаючих зможе спробувати себе в різних видах діяльності (музика, поезія, спорт тощо”, – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ольга Сисоєва.

Спортивні школи міста тут продемонстрували показові виступи та разом з усіма бажаючими мали можливість позмагатися у перетягуванні канату, піднятті гирі, боротьбі сумо тощо. Найактивніші отримали грамоти та сувеніри.

Серед тих, хто скористався можливістю пройти бекоштовний експрес-тест на ВІЛ/СНІД, були і представники Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. А загалом, як  розповіли  представники ГО «Від серця до серця», у яких в наявності було 100 експрес-тестів, черкасці   активно проходили тестування, отримуючи результат вже за 10 хвилин.

IMG_3315

Малечі та дорослим припав до вподоби недавно відкритий «сухий» фонтан, що розрахований для  пішохідних прогулянок, в якому залюбки плескалися всі охочі.

Тут  можна було виготовити власноруч сувенір, або ж придбати його на ярмарку-розпродажу.

А музичні номери дарували найкращі творчі колективи Центру дитячої та юнацької творчості, Школи мистецтв, Будинку культури ім. Івана Кулика, Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр», Палацу молоді та окремі виконавці: Дар’я Костенко, брати Мандрикові, Оксана Кудря, Анна Волчєва, Аліна Павлова, Сергій Работько, який співав авторські пісні та інші.

Окрім цього вітали зі святом і черкаські гурти «Katryn Rush», «O.Chi», “4 Men in the Boat”, які виросли професійно та додали присутнім веселого настрою.

Фото http://ogp.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *