Черкаські туристи та краєзнавці провели туристсько-патріотичний захід (ФОТО)

Педагогічні працівники позашкільного навчального закладу м. Черкаси «Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді» організували туристсько-патріотичне свято для вихованців Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра», об’єднавши педагогічний потенціал із вчителями і вихователями дітей з вадами слуху і мови, повідомляє прес-служба Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Свято було розпочато з показових виступів вихованців ПНЗ м. Черкаси «ЦТКЕСУМ» гуртка «Бойовий Гопак», які дуже сподобалися усім учасникам своєю динамічністю і майстерністю виконання прийомів. Найменші команди відразу ж після виступів долучилися до майстер-класів.dobra3

В програмі заходу було включено як і навчання вихованців основ туристських навичок, так і перевірка здобутих ними знань і вмінь. Таких як встановлення і складання наметів, складання туристського рюкзака, переправа через болото по купинах, подолання туристської дистанції з наведених мотузками переправ.

Завершилося свято нагородженням учасників команд грамотами, за успішне оволодіння початковими туристськими навичками, а також патріотично-краєзнавчою літературою та «солодкими призами».

Фото прес-служби ДОГП Черкаської міськради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *