Черкаські вчителі-фізкультурники підвищували рівень викладання футболу

Відповідно до спільної угоди Федерації футболу та освітянських органів області серед пріоритетних напрямків роботи шкільного футболу є підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури з методики викладання футболу.

Повідомляє “Чемпіон“.

Втілюючи цей напрямок роботи, нещодавно на базі інституту післядипломної педагогічної освіти області відбулися навчальні курси, програма яких складалася з 36-ти годин теоретичних та практичних занять на яких пройшли перепідготовку 26 вчителів загальноосвітніх шкіл області.

dscn2123-2

Підготовка вчителів має стати ключовим чинником покращення рівня викладання футболу в школах, що зацікавить школярів до занять в футбольних секціях і відповідно поліпшить відбір обдарованих дітей.

У рамках цього проекту також серед вчителів проведено обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», переможцем якого став вчитель фізичної культури ЗОШ № 1 Смілянської міської ради Анатолій Михайлович Левченко.

Друге і третє місця розділили між собою – вчитель Стецівського НВК Звенигородського районної ради Олександр Дмитрович Мошенець та вчитель Балаклеївської ЗОШ ім.Є.Гуглі Смілянської районної ради Юрій Володимирович Ткаленко.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *