Черкаські веслувальники отримали новий інвентар

Два нові ергометри поповнили інвентарну базу дитячо-юнацької спортивної школи з веслування в Черкасах. Спортсмени говорять, що про такі тренажери тут мріяли давно. Займаючись на них, планують тренери, вихованці зможуть покращити свої результати під час змагань, а в департаменті освіти та гуманітарної політики обіцяють продовжити матеріально-технічне оснащення спортивних секцій. 

Про це повідомляє “Про Головне”.

Cучасні тренажери коштували бюджету 66 тисяч гривень. Академічне веслування в закладі розвинене на високому рівні. Торік вихованці вибороли закладу місце у п’ятірці найсильніших в Україні.

“Я Вам скажу, що це наша мрія, яка збулася, адже тренажерам, які ми використовували, вже по 30-35 років, ми їх підтримуємо в доброму стані, проте, до нових їм далеко”, – розпoвідає директор Черкаської ДЮСШ з веслування Василь Романенко. – Якщо буде сприяння, в цьому році плануємо закупити тренажери для байдарників і каноїстів.

У школі займається 220 дітей. Роман Квітка одним із перших випробував нові ергометри. Каже, вони незамінні у підготовці до зимових змагань. Крім того, дозволяють стежити за рівнем навантаження та функціональними змінами в організмі спортсменів під час тренувань.

” Міський голова та депутатський корпус особливу увагу приділяють питанню придбання спортивного інвентарю для дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, – говорить очільник міського департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин. – Для прикладу: 2015 року для потреб спортивних шкіл виділили трохи більше шестисот тисяч гривень, вже 2016-го – більше мільйона гривень. Сподіваємося, що 2017-й не стане виключенням”.

У департаменті тішаться, що розвиток спортивнї галузі в місті врешті став пріоритетним, про що свідчить будівництво школи гімнастики на базі кінотеатру «Мир», поява нових футбольних полів у закладах освіти, плани на зведенян льодового палацу та реконструкцію бази школи веслування.

Фото http://progolovne.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *