Черкаські волонтерки отримали сертифікат на 100 тис. грн

Сертифікат на 100 тисяч гривень отримали черкаські волонтерки. Кошти призначені на капітальний ремонт авто для поїздок у зону АТО, повідомляє “ЧСН”.

Під час однієї із поїздок на Схід волонтерки Тетяна Богдан та Лідія Сивак потрапили в аварію. Через перевтому і безсонну ніч Лідія Іванівна, яка керувала автівкою, на секунду відволіклась і машина врізалась у дерево. Аварія сталась поблизу Магдалинівки на Донеччині. Той день Тетяна добре пам’ятає–все сталося миттєво. Вона першою прийшла до тями та викликала допомогу.

У Тетяни Богдан був перелом кісток тазу та плечової кістки, вивих стегна. Позаду дві операції, вона досі не повністю відновилася. Лідія Сивак ледь ставши на ноги повернулась до справи. Одне із підприємств області виділило їй 100 тисяч гривень на капітальний ремонт автомобіля.

Автівка вкрай необхіднa, запевняє жінка. Тричі вона орендувала автомобіль для поїздок, потім напозичалася і придбала власну машину, проте і вона вже потребує ремонту.

За гуманітарну участь в АТО Президент України відзначив Лідію Сивак. Жінка мріє знову їздити на Схід, проте її бойова подруга ще не одужала. Та як тільки повернеться в стрій –вони вирушать на схід разом і так, доки не закінчиться війна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *