Черкаські волонтери плели сітки

Цієї суботи, 3 грудня, волонтери школи «Свідома освіта» допомагали батальйону «Черкаські павучки». Зрання у вихідний день разом із представниками волонтерської ініціативи учні «Свідомої освіти» плели маскувальні сітки для українського фронту.

Про це інформує  “Прочерк”.

Координатор батальйону Тетяна спершу пояснила дітям, як правильно вплітати тканину у сітку. Вона показала, як потрібно вирізати полоски зі спеціальної тканини, пояснила, як уникати «чорних плям» у маскувальній сітці та чому такі «плями» небезпечні для українських бійців.  Дізнавшись, як плести швидко та якісно, учні «Свідомої освіти» підійшли до волонтерського завдання з усією відповідальністю.

“Усього за кілька годин ми із волонтерами «Свідомої освіти» доплели одну сітку, яку раніше розпочали волонтери батальйону, а потім розтягнули та почали ще одну, – коментує директор школи «Свідома освіта» Елла Шпаненко. – Я дуже пишаюсь нашими дітьми. Вони підійшли з усією відповідальністю та серйозністю до цієї важливої у наш час справи”.

За можливості волонтери школи «Свідома освіта» періодично допомагатимуть батальйону «Черкаські павучки». Діти розуміють, що такою, з першого погляду, легкою роботою допомагають українській армії у зоні бойових дій.

Нагадаємо, у 2016 році тренери міжнародного освітнього агентства ICEA розробили інноваційну програму для школярів 5-11 класів «Свідома освіта». Вона націлена спеціально для додаткового профорієнтаційного навчання дітей. Першочерговим завданням проекту стало розкриття індивідуального потенціалу дитина та визначення напрямків її майбутньої професійної діяльності. Програма буде проводитися у Черкасах, Львові, Києві, Луцьку та Вінниці.

Фото http://www.vgolos.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *