Черкаські волонтери відвезли гостинці в АТО

У зону АТО черкаські волонтери відвезли чергову допомогу. Цього разу гостинці чекали на бійців 93-ї бригади, батальйону “Айдар” та дітей із Авдіївки. Над збором допомоги працювало близько 30 волонтерів, учні, студенти та всі, хто пік випічку. Про це у Facebook повідомила волонтер Центру допомоги армії Іванна Дубова.
Про це повідомляє “Вікка”.
За її словами, цього разу на фронт відвезли овочі, яблука, консервацію, олію, пиріжки, печиво, м’ясо, ковбаси. Завдяки фінансовій допомозі українців і патріотів своєї землі в Канаді  вдалося забезпечити наших хлопців теплим одягом та знаряддям.

Тим часом волонтери ГО “Наш батальйон – Укропський сухпай” разом зі студентами приготували 10 відер салатів, небайдужі господині із Золотоноші передали 400 пиріжків, студенти черкаського училища №21 передали власноруч випечене печиво, а ГО “Спілка пасічників” передала 10 літрів меду для приготування вітамінних сумішей.

А дитячий одяг та іграшки для дітей із Авдіївки допомогли зібрати вчителі, учні та їхні батьки зі спеціалізованої школи № 28.

Фото http://vikka.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *