Черкаські волонтери відвезли воїнам на передову необхідні речі

Збірний екіпаж Черкаського, Городищенського, Каневського районів та міста Черкаси на двох машинах їздили на передову. До збору машин долучилось багато небайдужих жителів області. 

Про це на своїй сторінці у Facebookповідомила одна з волонтерів, соціальний педагог Мошнівської школи Леся Константинова.

Головною метою експедиції була допомога Миколі Кузьменку із с. Байбузи. Чоловік перебуває у шпиталі. Під час транспортування його із передової до м.Дніпро в нього зник рюкзак із усіма речами. Волонтери вирішили допомогти земляку та організували спецоперацію ” Форма для Колі”.

Черкаські ветерани АТО, які уже самі стали волонтерами, зібрали усі необхідні, на перший час речі, форму, берци, спортивний костюм, носки, майки та, дорогою на передову, передали усе Колі через жителів Дніпра.

Волонтери відвідали і воїнів на передовій. Для бійців 72 бригади привезли питну воду, домашні пиріжки, овочі та фрукти, м’ясо та ковбасні вироби. Також привезли бензопилу,матраци і подушки.

Учні та педагоги Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів зібрали домашні гостинці для воїнів, передали малюнки із побажанням скорішого настання миру.

“Зовсім нещодавно ми самі телефонували і просили допомогти нашим воїнам на передовій, та ситуація змінюється на краще, люди телефонують і пропонують свою допомогу. Ми вдячні усім хто долучається до великої, благородної спільної справи”, − повідомила пані Леся.

Волонтерські екіпажі вели на передову волонтер Константинов Григорій, волонтери та ветерани АТО Михайло Бруско, Зінченко Ігор та волонтер із м.Городище Віктор.

blank

blank

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *