Черкаські волонтери відвідали онкохворих дітей

28 лютого відбувся довгоочікуваний візит до діток, які проходять лікування в онкологічному центрі в Черкасах. Волонтери старанно готувалися до цієї зустрічі, в’язали чудові шапочки і придумали нову розважальну програму.

Про це повідомляє спільнота «Волонтеры Хэсэд черкассы».

Усі діти, хто перебував на той момент у онкологічному центрі, змогли вибрати собі до смаку шапочку з казковим героєм. А завдяки веселим волонтерам-аніматорам, хлопці та дівчата вирушили в космічну подорож і змогли відволіктися від лікарняної рутини.

«Чудо шапочки – такі м’які і яскраві, пов’язані умілими руками наших волонтерів-рукодільниць і подаровані від щирого серця. Вони принесуть у лікарняне життя маленьких пацієнтів не тільки комфорт, але і подарують багато позитивних емоцій, таких необхідних для боротьби з хворобою», – йдеться в дописі.

Волонтери ЧОБЕФ «Хесед Дорот» вдячні психологу онкоцентру Надін Азаматовай за допомогу і сприяння в проведенні цього потрібного заходу, а також  усім волонтерам-рукодільницям, хто не пошкодував часу і сил для створення Чудо Шапочок.

Фото https://www.facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *