Черкаські викладачі та студенти впорядкували могили героїв-холодноярців

Напередодні заходів із вшанування борців за волю України, які традиційно відбуваються у квітні на Чигиринщині, майбутні історики на чолі з професором Анатолієм Морозовим та директором центру з вивчення пам′яток археології Андрієм Касяном прибули на Чигиринщину.

Про це пише Ремарка з посиланням на прес-службу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У селі Мельники, де на сільському кладовищі поховані отамани Холодного Яру, встановили інформаційний банер та дороговкази. Вказівники ведуть через село і кладовище до місця поховання. Прибрано й самі могили. Незабаром цими пам’ятними місцями пройдуть тисячі патріотів, що приїдуть до Холодного Яру вклонитися героям. Серед них буде і делегація Черкаського національного, яка вже третій рік поспіль бере участь у заходах.

Крім того, Черкаський національний університет долучається до проведення фестивалю «Холодноярська проща», який відбудеться 24–28 липня.

Вчена рада навчально-наукового інституту історії і філософії університету включила до тематичного плану дослідні роботи студентів на цю тему. Університет також проводить круглі столи, конференції, присвячені повстансько-визвольному руху в Україні, і на Чигиринщині зокрема.

Фото http://remarka.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *