Черкаській комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №2 придбали нові велосипеди для тренувань

У комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі №2 – новий інвентар, повідомляє прес-служба Черкаської міськради.

Для вихованців відділення триатлону коштом бюджету придбали сучасні велосипеди фірми “Specialized”.

Востаннє обладнання тут, за словами тренерів, оновлювали ще понад п’ять років тому.

Нові велосипеди вихованцям передав заступник міського голови Юрій Ботнар, який, власне, ініціював відповідні видатки в головному кошторисі Черкас. Передовсім, він подякував платникам податків.

– Ось такими кроками ми продовжуватимемо оновлювати спортивну інфраструктуру в нашому місті. Переконаний: невдовзі про Черкаси знатимуть як про спортивну столицю України, – коментує Юрій Андрійович. – У нас живе, тренується надзвичайно багато талановитих хлопців і дівчат, які своїми особистими рекордами прославляють Черкаси як в Україні, так і за її межами. Наше завдання – створити їм комфортні та безпечні умови для занять спортом, забезпечити їх усім необхідним інвентарем. Сподіваюся, що нове устаткування допоможе молодим спортсменам поліпшувати свої результати.

– Це велосипеди тренувального класу, – говорить викладач КДЮСШ №2 Павло Лавриненко, який виховує чемпіонів майже 35 років. – Існує кілька видів триатлону, один із таких – крос-катрі триатлон. Для того, щоб займатися ним і змагатися під час чемпіонатів, треба інший різновид двоколісної техніки. Шосейні велосипеди тут не підходять, бо дуже пересічені траси. Тож такі позашляхові велосипеди були нам необхідні й допоможуть під час змагань.

Фото iskysstvoetiketa

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *