Черкаській міській дитячій лікарні придбали сучасний рентгенівський апарат

Черкаська міська дитяча лікарня отримала сучасний рентгенівський апарат. Ціна такого приладу 197500 тисяч гривень, повідомляє ЕКОНОМІКА СЬОГОДЕННЯ.

Обладнання придбали за кошти міста в рамках втілення проектів «громадського бюджету».

Заступник міського голови Ігор Волошин зауважує, що жителі міста самі визначились із обладнанням.

«Дуже приємно, шо громада сама визначилась із апаратом, який потрібен, адже відомо, що згідно громадського бюджету відбувалося голосування і черкасці обрали саме цей апарат», – говорить пан Ігор.

Директор департаменту охорони та медичних послуг Олег Стадник сказав , що містяни самі організували проект і проголосували за нього.

«Ми вдячні громаді міста за цей проект. Це один із об’єктів, який є у програмі Громадський бюджет у 2018 році. У минулому році цей заклад отримав нові комфортні дитячі ліжечка із новими сучасними матрацами. Сьогодні вони отримали новий сучасний апарат, який відповідає усім вимогам, починаючи від радіаційної безпеки і закінчуючи електричною безпекою. Його можна керувати пультом  та дистанційно на відстані. Він має близько 50 анатомічний програм для різних ділянок організму. Якщо будуть якісь перебої із енергопостачання, цей прилад автоматично зберігає усі налаштування» – зазначає Олег Стадник.

Олеся Чередниченко, завідувач рентгенівського відділення лікарні говорить, що її відділення давно чекали такого апарату.

blank

«У нас була велика необхідність у такому приладі. Тут лікують тяжкохворих дітей, і для того, щоб їх не перевозити чи переносити ми хотіли такий апарат. Тепер рентген лікарі зможуть зробити просто біля ліжка маленького пацієнта. Ми дуже вдячні за такий подарунок», – дякує лікарка.

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *